LAUREACI konkursów 2013/2014

21 maja 2014 – Tarnobrzeg

VIII Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy – Tarnobrzeg 2014

III miejsce: Daniel Nowak, ucz. kl akordeonu Zdzisława Szymczyka

Szczegóły…

*******************************************************************************************

13 maja 2014 – Łańcut

XIII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych – Łańcut 2014

WyróżnienieWojciech Fronc, ucz. klasy puzonu, nauczyciel: Grzegorz Wywrocki

WyróżnienieWiktoria Krawczyk, ucz. klasy waltorni, nauczyciel: Piotr Karaś

WyróżnienieDorota Łakomy, ucz. klasy trąbki, nauczyciel: Ireneusz Szela

Akompaniator: Jarosław Kmieć

Szczegóły…

*******************************************************************************************

27 – 29 kwietnia 2014 – Mielec

VI Polskie Spotkania Kontrabasowe – Mielec 2014

I miejsceMagdalena Maziarz [kategoria do 21 lat]

II miejsce - Konrad Sosiński [kategoria do 15 lat]

II miejsce: Weronika Adamska [kategoria do 12 lat]

II miejsce: Bernadeta Łachut [kategoria do 12 lat]

wyróżnienie: Julia Walecka [kategoria do 12 lat]

Uczniowie klasy kontrabasu, nauczyciel: Ryszard Kusek, akompaniament: Sławomir Kusek

Szczegóły…

*******************************************************************************************

15 – 16 kwietnia 2014 – Kolbuszowa

IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny – Wiosenne Spotkania Muzyczne – Kolbuszowa 2014

Wyróżnienie: Krystian Kopeć, ucz. klasy fortepianu, nauczycie: Joanna Łukasik

Wyróżnienie: Szymon Brzychcy, ucz. klasy fortpeianu, nauczyciel: Sławomir Stan

Szczegóły…

*******************************************************************************************

4 – 6 kwietnia 2014 – Kielce

Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

III miejsce: Wojciech Fronc, ucz. kl. puzonu, naucz. Grzegorz Wywrocki,

akompaniator: Jarosław Kmieć

szczegóły…

*******************************************************************************************

4 – 5 kwietnia 2014 – Törökszentmiklós (Węgry)

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny

I miejsce: Mateusz Ozga, ucz. klasy fortepianu PSM II stopnia, Nauczyciel: Jan Lubieniecki

Szczegóły…

*******************************************************************************************

5 kwietnia 2014 – Łańcut

„Regionalny Przegląd Chórów Szkół Muzycznych Województwa Podkarpackiego – Łańcut 2014.”

Srebrne Pasmo: Chór PSM II stopnia: Nauczyciel/dyrygent: Renata Wrażeń, Nauczyciel wspomagający: Jadwiga Huber

szczegóły…

*******************************************************************************************

1-2 kwietnia 2014 – Strzyżów

„XI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia – Strzyżów 2014.”

Wyróżnienie: Zuzanna Pilak ucz. klasy gitary kl. V PSM I st., Nauczyciel: Jadwiga Huber

Szczegóły…

*******************************************************************************************

14-16 marca 2014 – Gdańsk

„I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy – Gdańsk 2014.”

II miejsce: Konrad Sosiński kl. VIc6 PSM I stopnia (pierwszego nie przyznano – kategoria: szkoły muzyczne II stopnia-klasy I-III)

III miejsce: Weronika Adamska kl. IVc6 PSM I stopnia (kategoria do 13 lat)

Wyróżnienie: Bernadeta Łachut kl. IVc6 PSM I stopnia (kategoria do 13 lat)

Nauczyciel: Ryszard Kusek, akompaniator: Sławomir Kusek

Szczegóły…

*******************************************************************************************

06 marca 2014 – Przeworsk

„XX Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej – Przeworsk 2014.

Wyróżnienie: Nina Kusek uczennica przygotowana przez nauczycieli: Sabinę TrybulecJarosława Kmiecia

Szczegóły…