Orkiestra „na SYNAJU”

W dniu 5 grudnia 2015 roku orkiestra kameralna naszej szkoły pod dyrekcją Ryszarda Kuska wystąpiła dla kilku tysięcy młodych ludzi zebranych w hali sportowej mieleckiego MOSIRU. W koncercie wzięli udział zarówno uczniowie jak i nauczyciele (Jadwiga Huber, Jarosław Kmieć i Karol Bik) naszej szkoły udzielając się  chórach i również w zespołach kameralnych.

Orkiestra Kameralna naszej szkoły wraz z chórem Diecezjalnej Scholi Młodzieżowej  pod dyrekcją Ryszarda Kuska wykonała m. in.

  1. J. Blycharz „Błogosławieni Miłosierni – hymn Światowych Dni młodzieży Kraków 2016” (opr. M. Pękała)
  2. D. Kusz, Cała ziemio”
  3. H. Kowalski „Baranku Boży”
  4. H. Kowalski „Kyrie”
  5. H. Kowalski „Sanktus”
  6. P. Pałka „Niech będzie chwała”
  7. Taize „Pan jest mocą” (opr. R. Kusek)

fotogaleria (www.czyliwiesz.pl)