PIĘKNA POGODA… PIĘKNA MUZYKA

W niezwykłej zielonej scenerii, przy pięknej, słonecznej pogodzie w Parku Oborskich nasza Szkoła zaprezentowała swe muzyczne umiejętności w dniu 12 czerwca 2011 roku o godz. 16.00 w  tradycyjnym dorocznym KONCERCIE GALOWYM.

Po powitaniu wszystkich przybyłych na koncert Dyrektor Szkoły Ryszard Kusek podsumował miniony rok Jubileuszowy dziękując jednocześnie wszystkim, którzy włączyli się czynnie w jego obchody. Podziękowania kierowane były zarówno do uczniów, którzy roku szkolnym 2010/2011 odnosili sukcesy jako laureaci konkursów, przeglądów i festiwali, ale również do tych, którzy czynnie uczestniczyli w pracy artystycznej na estradzie Szkoły. Dyrektor podziękował również nauczycielom, pracownikom Szkoły, oraz rodzicom. Oprócz sukcesów na estradzie, Dyrektor Szkoły wymienił również sukcesy materialne, m. in. zakup ponad 60 nowych instrumentów w tym także nowy fortepian, a także ukończenie II etapu remontu Szkoły i przedstawił dalsze plany remontowe na najbliższy czas.

Następnie w I części koncertu, który poprowadził Wicedyrektor  Ireneusz Szela wystąpili uczniowie – laureaci wspomnianych konkursów, przeglądów i festiwali, którzy następnie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami rzeczowymi.

W II częsci wystąpili uczniowie udzielający się aktywnie w pracach chórów, zespołów i orkiestr szkolnych.

Każdy, kto to popołudnie spędził z naszą Szkołą mógł poczuć się usatysfakcjonowany nie tylko wspaniałą słoneczną pogodą wśród zielonego pleneru Dworku Oborskich, ale również, cudowną artystyczną atmosferą i wspaniałą ucztą muzyczną w wykonaniu młodych muzyków Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu.

GALERIA ZDJĘĆ – zobacz

Zobacz również na HEJ MIELEC